Audi Центр Хмельницький

Audi Центр Хмельницький

  • 1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg
1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg

Audi Центр Хмельницький

Ауді Центр Хмельницький - офіційний дилер автомобілів Audi в Західному регіоні. Працює в Хмельницькому з 2004 року. Новий концептуальний центр працює для Вас з 2010 року. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Audi, їх гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів для автомобілів, автокосметики.

Audi Центр Хмельницький

Успіх компанії заснований на високій якості рівня послуг, що надаються на придбання та обслуговування автомобілів марки Audi.

Концептуальний центр складається з салону (show room) нових автомобілів, відділу прийому замовлень, відділу запчастин, і станції технічного обслуговування. У салоні представлений модельний ряд Audi, включаючи новинки.

intereur[1].jpg

Сервісна станції Ауді Центр Хмельницький оснащена сучасним технологічним обладнанням, всі роботи з обслуговування та ремонту автомобілів виробляють висококваліфіковані фахівці, які пройшли навчання в Німеччині, що дозволяє здійснювати обслуговування і ремонт автомобілів на вищому рівні.

Відділ запчастин - невід'ємна частина СТО, яка здійснює продаж запасних частин, автомобільних аксесуарів та автокосметики. У разі необхідності організовує постачання під замовлення відсутніх на складі запасних частин у короткі терміни.

sto[1].jpg

Станції технічного обслуговування Ауді Центр Хмельницький гарантує відповідність пропонованих ремонтних послуг вимогам, які пред'являє імпортер автомобілів. На всі виконані роботи та встановлені запчастини надається гарантія. Для Вашої зручності Ауді Центр Хмельницький пропонує послугу Audi Assistance - технічна допомога на дорозі.

Ауді Центр Хмельницький надає весь комплекс послуг, консультації по покупці, вибору автомобіля, забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування.


Audi Центр Хмельницький 
	Audi Центр Хмельницький

Відділ продажу автомобілів:
29000 м. Хмельницький, Проспект Миру, 101/2
Тел.: +38 (0382) 785-000
reception@audicentre.com.ua

Сервісний центр:
29000 м. Хмельницький, Проспект Миру, 101/2
Тел.: +38 (0382) 785-000
service@audicentre.com.ua

Замовити тест-драйв 
	Замовити тест-драйв

Обирайте модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.

Запис на сервіс 
	Запис на сервіс

Ми високо цінуємо ваш час. Зателефонуйте нам або скористайтеся онлайн-записом на сервіс!