Концепт Audi Elaine

Концепт Audi Elaine

  • 1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg
1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg

Концепт Audi Elaine

Audi Elaine – 4-й рівень автономності

aelaine1.jpg

Концептуальне авто Audi Elaine – 4-й рівень автономності


Знайоме обличчя - екстер'єр концептуального авто Audi Elaine дебютував усього декілька місяців тому. У травні 2017 року Audi презентувала широко відомий демонстраційний зразок дизайну і технологій Audi e-tron Sportback на Автосалоні в Шанхаї, Китай. Дебютант міжнародного автомобільного салону перейняв лінії корпусу, електричний привод та не менш визначну зовнішню оптику від попередника другого випуску електрокарів від Audi.

23-дюймові колеса з технічним 6-спицевим дизайном підкреслюють впевнену харизму позашляховика-купе. Зовнішня довжина 4,90 метрів, ширина 1,98 метрів та висота 1,53 метрів з колісною базою 2,93 метрів ставить Audi Elaine в C-сегмент, поряд із Audi A7. Яскравий інтер'єр створений з акцентом на простоту. Функції чітко структуровані, а кількість елементів управління значно знижена. Великі сенсорні екрани під центральним дисплеєм, на центральній консолі та на облицюванні дверей надають інформацію та взаємодіють із бортовими системами. Горизонтальні поверхні на панелі приладів та на перший погляд плаваюча центральна консоль надають відчуття відкритої перспективи для пасажирів з їхніх окремих сидінь.

Інноваційна технологія освітлення концептуального авто видима вдень і вночі. Матричні світлодіодні блоки з цифровим управлінням Matrix LED спереду і ззаду забезпечують чудове освітлення. Мініатюрні цифрові матричні проектори Digital Matrix буквально роблять відмітку на дорозі, перетворюючи світло на гнучкий та динамічний канал зв'язку з оточенням. Інші користувачі дороги також можуть отримувати інформацію про різні моделі водіння, як наприклад, коли машина їде автономно. Audi Elaine використовує анімовані світлодіодні поля, щоб індивідуально привітати пасажирів, коли вони сідають у авто і виходять з нього.

Для водіння Audi Elaine використовує конфігурацію, яку Audi застосовуватиме у майбутніх моделях виробництва з повністю електричним приводом: один електромотор на передній осі та два на задній передають енергію на всі чотири колеса, трансформуючи високоефективне купе у «quattro» в типовому стилі Audi.

320 кВт потужності - що навіть може досягати 370 кВт у форсованому режимі - забезпечують необхідний рівень тягового зусилля. Elaine розганяється від 0 до 100 км/год всього за 4,5 секунди. Завдяки акумулятору ємністю 95 кіловат-годин дальність ходу авто перевищує 500 кілометрів (NEDC - новий європейський цикл руху). Існує два варіанти заряджання батареї: функція швидкої провідної зарядки на 150 кВт або безпровідна зарядка через систему заряджання Audi Wireless Charging.
aelaine2.jpg

Висока автоматизованість з Audi AI

Audi Elaine відрізняється від автівки, виставленої на Автосалоні у Шанхаї, численними функціями, які розширюють горизонти пілотованого водіння та допоміжних систем, а через декілька років також збільшаться об'єми виробництва моделей Audi AI. В основу закладений набагато сучасніший контролер zFAS, встановлений у задній частині авто. 

Процесор нового покоління має більшу обчислювальну потужність та більш чутливі датчики, що забезпечують більшу дальність і точність дії. Таким чином, Audi Elaine може служити своєму власнику в якості автопілота на автомагістралях, що знімає навантаження з водія на великих дистанціях. Автопілот для автомагістралей - це розширена версія автопілота для допомоги при русі у заторах у моделі A8. Він забезпечує пілотоване керування на швидкості від 60 до 130 км/год, що в більшості країн є максимально дозволеною швидкістю. 

При ввімкненому автопілоті для автомагістралей Audi Elaine автоматично змінює смуги руху - наприклад, він може перейти на іншу смугу, а потім повернутись на початкову. Він може автономно починати, виконувати та успішно завершувати такі дії без будь-якої участі людини за кермом. Якщо водій захоче втрутитись, він зможе негайно це зробити в будь-який час. 

Audi Elaine продовжує допомагати водію після з'їзду з автомагістралей та багатосмугових міських доріг. На борту є всі стандартні системи допомоги водію, включаючи технології попередження про небезпеку та помічника по прогнозу ефективності, які можуть отримувати ще більш точні дані про дорожні умови з навігаційних даних картографічного сервісу HERE.

aelaine3.jpg

Економія часу і підвищення комфорту

Audi безперервно розширює функції мультимедійної системи, а з підвищеною швидкістю інтернет-зв'язку можна обмінюватись великими об'ємами даних під час подорожі. Одночасно інтеграція медіа-систем зв'язку в автомобіль продовжує зростати. Вони дозволяють людям працювати в авто: наприклад, брати участь у відеоконференції. Водії мають більше вільного часу і свободи вибору способу його використання. Авто майбутнього має величезний потенціал по збереженню часу та переваг у сфері комфорту. У спеціально визначених зонах, які називаються Audi AI Zones, автомобіль Audi зможе автономно виконувати цілий ряд завдань, поки водій працює або проводить дозвілля.

Audi AI Zone

Підключення автомобіля в мережу інфраструктури є основною вимогою для руху без залучення водія. Водій припарковує Audi на призначеній території (у зоні передачі) та виходить з машини. Звідти автівка без водія автоматично заїжджає у багатоповерховий паркінг, в якому є широкий вибір таких послуг, як автомийка, поштова станція, АЗС або пункт електрозаряджання. Завдяки Audi AI автомобіль робить усе це сам. У зв'язку з навколишнім середовищем інтелектуальний Audi може навіть віднайти невідмічене місце парковки на узбіччі та спрямувати рух безпосередньо до нього.

У бажаний час автомобіль повернеться до зони передачі, готовий до наступної подорожі. Водії можуть відслідковувати дії свого авто у будь-який час і навіть додавати нові завдання через мобільний додаток.

Клієнти преміум-бренда скоро зможуть зберегти свій час і відчути на собі неймовірну зручність функції Audi AI Zones. Наразі Audi розробляє стандартний інтерфейс для широкого діапазону інтелектуальних пристроїв та готує веб-додатки під кожен конкретний автомобіль. Цей проект майже готовий до виробництва. Таким чином, Audi Elaine стане IoT-девайсом (частиною світу «Інтернет речей»), бездоганно і розумно інтегрувавшись у світ свого користувача.

Помічник і дворецький - PIA

Найкраще всього працює концепція, що ідеально налаштована під водія, позбавляє його необхідності виконувати максимально велику кількість задач і автономно проводить звичайні щоденні дії. PIA, особистий інтелектуальний помічник, чітко слідує цьому принципу. Використовуючи методи штучного інтелекту, PIA розумно комбінує інформацію - дані від авто, дані водія, звіти про дорожні затори і прогнози руху транспорту, а також інформацію з інтернету. PIA також відповідає на голосові запити і використовує спеціально створені для цих цілей алгоритми автономного і адаптивного зв'язку з користувачем. 

PIA знайомиться з водієм, спостерігаючи за моделями його поведінки. Так відкривається шлях до використання широкого діапазону задач: навігації, вибору музики, вибору бажаної служби зв'язку Audi, клімат-контролю, вибору місця для парковки чи підтримання постійної дистанції до машин попереду на автомагістралі. PIA застосовує методи навчання машин для вирішення проблем і адаптує функції авто до поведінки і потреб водія. Помічник також активно надає рекомендації. 

Дані PIA зберігаються та обробляються сервером у безпечній хмарі Audi. Клієнти можуть передивлятись ці дані і управляти ними в будь-який час через додаток myAudi. Вони можуть видаляти чи редагувати дані, наприклад, у випадку переїзду. Більше того, їх можна автоматично передавати на інші автомобілі. Авто ідентифікує окремого користувача, завантажує його профіль, а потім PIA відповідно налаштовує авто і його інтерактивну поведінку.

aelaine4.jpg

Технологія Car-to-X 

Бачити більше, ніж здатне людське око чи інфрачервона камера, - технологія Car-to-X розширює горизонт традиційних автомобільних датчиків на базі радарів, камер та ультразвуку, доповнюючи їх інформацією, отриманою із далей, які знаходяться за полем зору водія. Зв'язок у режимі реального часу між автомобілями та інфраструктурою, що забезпечує технологія Car-to-X, підвищує безпеку, комфорт та ефективність. Автомобіль раніше розпізнає небезпечні ситуації, і таким чином можна запобігти аварії. 

Audi Fit Driver 

Сьогодні кожен Audi вже обладнаний найновішими технологіями і забезпечує комфорт і безпеку найвищого рівня. Оскільки авто - це приватне місце, повністю обладнане засобами підключення до мережі, в ньому найкраще слідкувати за рівнем фізичної підготовки та активно покращувати здоров'я і добре самопочуття водія. Такі проекти, як Audi Fit Driver, перетворюють концептуальне авто Audi Elaine на чуйного товариша. У багатьох ситуаціях він знає, чого потребує водій. Дані отримуються з пристрою, який водій носить на зап'ясті. Пристрій збирає і передає інформацію про основні життєво важливі ознаки, такі як температура тіла і швидкість серцебиття. 

Якщо, наприклад, Audi Fit Driver помітить підвищення рівня стресу чи втоми, системи автомобіля відповідно налаштуються для розслаблення, відновлення сил чи захисту. Завдяки інтелектуальним алгоритмам система поступово вивчає водія. 

З технологією Audi Fit Driver водій вперше отримав можливість активно знизити стрес і покращити концентрацію. Якщо система помітить підвищений рівень стресу водія, його можна буде послабити шляхом спеціальної техніки дихання. Цифрова панель приладів Audi відображає біологічні дані за аналогією до тих, що використовуються для спортивних змагань. Окрім цього, голосові підказки через акустичну систему керують діями водія під час вправи. Незалежно від того, чи це розслаблюючі дихальні вправи, заряджаючий енергією масаж від сидіння під ритмічну музику, спеціальні функції клімат-контролю, адаптивні засоби мультимедійної системи або ідеально налаштований режим внутрішнього освітлення, ціль Audi Fit Driver - забезпечити такі відчуття під час водіння, які б максимально підходили до стану водія. Водії мають почувати себе більш розслабленими при виході з авто, ніж коли вони сідають у нього.

---
14 Вересня 2017

Повернення до списку


Audi Центр Хмельницький 
	Audi Центр Хмельницький

Відділ продажу автомобілів:
29000 м. Хмельницький, Проспект Миру, 101/2
Тел.: +38 (0382) 785-000
reception@audicentre.com.ua

Сервісний центр:
29000 м. Хмельницький, Проспект Миру, 101/2
Тел.: +38 (0382) 785-000
service@audicentre.com.ua

Замовити тест-драйв 
	Замовити тест-драйв

Обирайте модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.

Запис на сервіс 
	Запис на сервіс

Ми високо цінуємо ваш час. Зателефонуйте нам або скористайтеся онлайн-записом на сервіс!

Спеціальна пропозиція на нові автомобілі Audi 
	Спеціальна пропозиція на нові автомобілі Audi

Спеціальна пропозиція на обмежену кількість автомобілів!