A1 Sportback
A1 Sportback

Просторий, спортивний, емоційний.
Новий Audi A1 Sportback.

Новий Audi A1 Sportback - ідеальний компаньйон для прихильників життя у місті. Друге покоління успішного компактного автомобіля виділяється ефектним та мужнім дизайном, у якому добре помітні риси культової моделі, яка створювалась для перегонів ралі. Інтер'єр - емоційний, спортивний - ідеально пасує до екстер'єру та має широкі можливості для індивідуалізації. Усі органи керування та дисплей системи MMI touch (опція) орієнтовані в першу чергу на потреби водія і підкреслюють унікальний стиль панелі приладів. Крім того, мультимедійна система та допоміжні системи для водія, якими оснащений A1 Sportback, забезпечують першокласний рівень зв'язок з цифровим світом.

Створений для індивідуалістів.
Новий A1 Sportback доступний на вибір в десяти кольорах, кожен з яких чудово підкреслює виразні форми автомобіля. На замовлення дах A1 Sportback разом із передньою стійкою та верхнім спойлером можна оформити в контрастному кольорі. Корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду, бокові елементи переднього спойлера та бокові накладки порогів також пропонуються у контрастних кольорах.

Ефектний і мужній.

Широка, заглиблена решітка радіатора Singleframe та виразні бокові повітрозабірники надають передній частині автомобіля неповторного вигляду. Чіткі динамічні контури денних ходових вогнів опціональних LED-фар нагадують підводні крила спортивного вітрильника. Проникливий, зосереджений «погляд» у поєднанні з маленькими ромбовидними сегментами у верхній частині фар надає моделі спортивного вигляду.

Front

Повний комплекс комунікаційних можливостей у поєднанні зі звучанням, гідним концертної зали.

Новий Audi A1 Sportback орієнтований на цифрове майбутнє. Вже у базовій комплектації оснащення автомобіля включає повністю цифрову комбінацію приладів з дисплеєм діагоналлю 10,25" високої роздільної здатності, а також багатофункціональне кермо. Опціональна цифрова панель приладів Audi virtual cockpit із розширеним набором функцій забезпечує відображення безпосередньо у полі зору водія різноманітної та докладної інформації - наприклад, анімованих навігаційних карт та графіки деяких систем допомоги водієві. Поціновувачі музики та якісної акустики зможуть насолоджуватись цифровою якістю прийому радіопередач за допомогою відповідного тюнера, а також звучанням аудіосистеми Audi Soundsystem чи Bang&Olufsen Premium Sound System.

Bedienkonzept

Підвіска: по-спортивному точна.

Конструкція осей нового Audi A1 Sportback забезпечує чудову маневреність та відчуття впевненості та спортивної точності під час водіння. Окрім базової версії на замовлення пропонується також спортивна підвіска з жорсткішими налаштуваннями. Розроблені спеціально для кожної версії двигуна динамічні пакети поєднують варіанти комплектації, які дозволяють надати A1 Sportback ще більш спортивного характеру. Гальмівна система нового A1 Sportback забезпечує можливість точного дозування зусилль і миттєвий та чіткий зворотний зв'язок від педалі. Асистент рушання з місця (опція) сприяє підвищенню рівня безпеки на підйомах і спусках, запобігаючи скочуванню автомобіля після зупинки. Асортимент колісних дисків включає варіанти діаметром від 15 до 18 дюймів. На замовлення новий A1 Sportback можна дооснастити динамічною системою керування Audi drive select. Ця система дозволяє перемикатися між чотирма режимами руху, які впливають на характер руху автомобіля: auto, dynamic, efficiency та individual.

A1 Sportback
Sicherheit

Системи допомоги водієві: безпека понад усе.

Audi A1 Sportback оснащений першокласними системами допомоги водієві: вони дозволяють компактному автомобілю зберігати належну відстань до транспортного засобу попереду, допомагають водієві тримати смугу руху та підтримують при паркуванні. Система попередження про зміну смуги, передбачена у базовій комплектації, на швидкості від 65 км/год допомагає водієві утримувати автомобіль у межах смуги руху. Адаптивний круїз-контроль утримує Audi A1 Sportback на визначеній відстані до автомобіля, який рухається попереду, а система Audi pre sense front виявляє критичні ситуації, що несуть загрозу зіткнення з іншими автомобілями, пішоходами, які переходять дорогу, або велосипедистами, що рухаються попереду. Нова версія автопілота паркування, якою оснащується A1 Sportback, здатна автоматично спрямувати автомобіль на місце для перпендикулярного паркування, причому у разі потреби навіть у кілька етапів. Система також здатна виводити автомобіль з місць для паралельного паркування. Опціональна цифрова панель приладів Audi virtual cockpit із розширеним набором функцій забезпечує відображення індикації систем допомоги водієві безпосередньо у полі зору водія.

Ще більше місця і комфорту.

Новий A1 Sportback пропонує помітно більше простору, а значить - і комфорту для водія, переднього пасажира та пасажирів заднього ряду. A1 Sportback відчутно подовшав (на 56 мм), відтепер його довжина становить 4,03 м. При цьому ширина залишилась практично незмінною і дорівнює 1,74 м. Висота моделі нового покоління становить 1,41 м, а з антеною - 1,43 м. Об'єм багажного відсіку збільшився на 65 л: у стандартному стані він вміщує 335 л, а зі складеною спинкою заднього сидіння корисний об'єм зростає до 1090 л. Розташований на висоті 67 см поріг багажного відсіку значно полегшує завантаження і розвантаження. Прийом замовлень на новий Audi A1 Sportback розпочнеться влітку 2018 року, а продажі на європейському ринку розпочнуться восени цього ж року.

A1 Sportback Raumangebot