Audi A1 Sportback

Audi A1 Sportback

Великий у найменших деталях

На роботу, на тренування, до друзів чи до родини. На море, у місто, з багажем, або навіть без певної мети. Їдьте, живіть, відчувайте! Робіть усе, що забажаєте. Audi A1 Sportback. Більше функціональності і свободи.

MMI® Navigation plus
MMI® Navigation plus
MMI® Navigation plus - це інноваційні можливості комплексу MMI нового покоління та свідчення прогресу Audi у царині мультимедіа. Система пропонує розширену функціональність, зручний інтерфейс і багато інших переваг для клієнтів.
BOSE Surround Sound
BOSE Surround Sound
Акустична система BOSE Surround Sound - особливий вимір для прослуховування музики. 14 динаміків та центральний гучномовець видають надзвичайно натуральне і чисте звучання на всіх посадкових місцях.
Асистент паркування ParkPilot plus
Асистент паркування ParkPilot plus
Передні і задні датчики системи у поєднанні з візуальною та звуковою сигналізацією значно полегшують паркування. Система автоматично активується з вибором задньої передачі, а для ручного вмикання передбачена клавіша на центральній консолі.
Комфортний ключ
Комфортний ключ
Більше ніякої метушні: двигун запускається та вимикається клавішею стартера на передній панелі. Щоб потрапити до салону і завести мотор, достатньо мати ключ при собі. Комфортний ключ - це електронний засіб для управління замками дверей та авторизації пуску двигуна.
Клімат-контроль
Клімат-контроль
І в спекотний день, і в зимову холоднечу система клімат-контролю створить у салоні комфортний мікроклімат. Підтримувати свіжість допомагають чотири дефлектори на передній панелі та у передніх і задніх просторах для ніг.