Audi A4 allroad quattro

Audi A4 allroad quattro

Рідко який шлях надто далекий.

Рідко яка дорога надто погана.

Новий Audi A4 allroad quattro має особливий позашляховий характер. Завдяки поєднанню екстравертного дизайну, з максимальними функціональними можливостями, цей автомобіль займає особливе положення в своєму сегменті. Розширені колісні арки і збільшений дорожній просвіт роблять Audi A4 allroad quattro ідеальним супутником для поїздок по легкому бездоріжжю. Підказка криється в самій назві: наявність системи повного приводу quattro гарантує поліпшену динаміку, оптимізовану передачу тяги і чудові враження від водіння майже на будь-якому дорожньому покритті.

360 °, тривимірний та інтерактивний.

Налаштуйте та переглядайте A4 allroad quattro у 3D. Обертайте автомобіль вільно у всіх напрямках, збільште цікаві деталі та відкривайте задню двері та двері. Просто натисніть на меню опцій у вікні, яке відкриється, і виберіть його. Всі видимі варіанти конфігурації відображаються для вас індивідуально.

Спробуйте зараз
00:00 | 00:00
Міські джунглі

"Деталі не просто деталі, вони роблять дизайн". Про це сказав легендарний американський дизайнер Чарльз Еймс, з його вигаданим твором меблів, як одного з найважливіших творець ХХ століття. Те, що його знання не тільки застосовуються до меблів, вже видно на першій Audi A4 allroad quattro, яка дебютувала в 2009 році і створила абсолютно новий сегмент ринку. З тих пір комбінація високого комфорту водіння з бездоріжжю, повсякденною функціональністю та екстравертизованим дизайном підтверджує якість, яку нова Audi A4 allroad quattro втілює у ще більш стислий спосіб.