Audi A4 Limousine

Audi A4 Limousine

Ефектні форми

Пропорції Audi A4 надзвичайно гармонійні. Обриси автомобіля елегантні і водночас спортивні, а потужний капот візуально підкреслює його ширину. Домінуючим елементом виступає широка решітка singleframe з тривимірним дизайном.

Фари

Завдяки оригінальній формі нижньої частини фар з характерними зубчастими гранями формується унікальний світловий малюнок. Оптика ближнього світла своїм виглядом нагадує своєрідні «очі». Кожен з модулів складається з 11 світлодіодів сумарною потужністю усього 20 Вт. Додатковим привабливим елементом дизайну можуть стати опціональні світлодіодні фари або фари Audi Matrix. Функції ліхтарів денного світла та покажчиків повороту (у верхній частині корпусу) виконує світловод, що утворює два гострі кути.

У світлодіодних фарах Audi Matrix пучок дальнього світла формує система з трьох рефлекторів і 12 світлодіодів. Окремі світлодіоди вмикаються і вимикаються залежно від ситуації (доступно 64 градації яскравості). Така система за будь-яких умов забезпечує оптимальне освітлення дороги зі спектром, подібним до денного світла, і запобігає засліпленню інших учасників дорожнього руху. Освітлення поворотів здійснюється шляхом зміщення світлового центру світлодіодних фар Audi Matrix. Медіасистема MMI Navigation plus (опція) заздалегідь опрацьовує дані щодо маршруту, тому функція освітлення повороту активується ще до зміни положення керма. Динамічні покажчики повороту виконані у формі стрічки зі світлодіодів, що послідовно вмикаються і вимикаються, інформуючи таким чином про напрямок руху у добре зрозумілий спосіб.

Елегантний і технологічний
Елегантний і технологічний

У профіль новий Audi A4 виглядає по-спортивному витягнутим, капот огортає верхні краї крил. Плечова лінія починається від кутів фар і своєрідною дугою проходить до задньої частини, охоплюючи її. Виразна заглибина уздовж цієї лінії викликає інтенсивну гру світла і тіні на бічних поверхнях автомобіля.

Динамічна лінія над накладками порогів плавно прямує догори. Колісні арки мають підкреслено потужний вигляд. Співвідношення площі металевих поверхонь і площі засклення становить 2:1. Зовнішні дзеркала розташовані на рівні плечової лінії, наче у спортивному авто.

Кришку багажного відсіку завершує чітко окреслена кромка. Дизайн дифузора залежить від типу двигуна. Перелік можливих варіантів включає одну вихлопну трубу, спарену вихлопну трубу (для двигунів TDI потужністю від 190 к.с.) або дві спарені вихлопні труби (для двигунів TFSI потужністю від 190 к.с.), що у комплектаціях design і sport та у моделях з двигуном 3.0 TDI оздоблюються хромованими патрубками.

Задні ліхтарі вирізняються оригінальним тривимірним дизайном. Чітко виражені заглибини у внутрішніх кутах продовжують лінії кузова. Кожен блок ліхтарів містить 48 світлодіодів (для комплектацій зі світлодіодними фарами). Стоп-сигнали розміщені у нижніх зовнішніх кутах ліхтарів, а смужки динамічних покажчиків поворотів проходять по верхньому краю блоків. Модулі ліхтарів з'єднує пласка планка, що освітлюється габаритним світлом.

Пакети обладнання design і sport пропонують ще більше можливостей для індивідуалізації. Кожен з пакетів пропонує власні варіанти стилізації екстер'єру.

Колірна гама Audi A4 включає 15 варіантів забарвлення. На додачу до емалей Brilliant Black та Ibis White доступні покриття з ефектом «металік» і «перламутр»: Argus Brown, Cuveé Silver, Florett Silver, Daytona Grey, Gletscher White, Gotland Green, Manhattan Grey, Matador Red, Moonlight Blue, Scuba Blue, Monsun Grey, Mythos Black і Tango Red.

Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00