Audi A4 Limousine

Audi A4 Limousine

Якість та простір.

У гармонійному інтер'єрі автомобіля високі технології, функціональність і дизайн становлять єдине ціле. Порівняно з попередньою моделлю салон Audi A4 став більшим за усіма параметрами. Тож нічого дивного, що тут створюється особливе відчуття простору. Це враження посилюють горизонтальні лінії, що домінують у дизайні салону.

Зручна посадка
Зручна посадка

Сидіння для Audi A4 були створені фактично «з нуля». Одна з особливостей ергономічних передніх сидінь - можливість регулювання не лише висоти, але й кута нахилу підголівників. На вибір доступні сидіння з електричним регулюванням усіх або лише деяких параметрів, а також з поперековою опорою з електричним регулюванням. Спортивні сидіння додатково оснащені підігрівом та вентиляцією. Крім цього, доступні різноманітні варіанти дизайну керма.

До базової комплектації входить триспицеве багатофункціональне кермо з енергопоглинальним елементом у вигляді решітки singleframe. За окрему плату пропонуються круглий енергопоглинальний елемент, система підігріву, усічене знизу кермо, хромовані накладки нижніх спиць, а також збільшена кількість органів управління.

Концепція використання полегшених матеріалів у салоні знайшла своє продовження у каркасі керма з легкого магнієвого сплаву. Всі без винятку матеріали салону підібрані та оброблені з максимальною ретельністю.

Верхню кромку дефлекторів вентиляції, панель управління клімат-контролю та селектор автоматичної коробки передач на центральній консолі прикрашають ідеально підігнані хромовані вставки.

Тиша у салоні

Запорукою бездоганної точності керування і тиші у салоні слугує ідеальна жорсткість кузова на кручення. Взірцевий комфорт у режимі холостого ходу забезпечують опори двигуна змінної жорсткості. Ущільнювачі дверей виготовлені з високоякісних матеріалів, а звукоізоляційне переднє скло входить до базової комплектації.

За окрему плату пропонується звукоізоляційне скло передніх дверей у поєднанні з тонованими стеклами задніх дверей. У сфері пасивної безпеки можливості нового Audi A4 також вражають.

Адаптивна система стримування забезпечує максимальний захист передніх пасажирів. З урахуванням положення водія і переднього пасажира та характеру фронтального зіткнення ця система керує спрацюванням подушок безпеки і роботою обмежувачів натягу ременів безпеки.

Освітлення, кольори і матеріали
Освітлення, кольори і матеріали

Базова комплектація включає систему освітлення зі світлодіодами білого кольору. Лампи для читання з боку водія оснащені сенсорним управлінням. Підкреслити неповторність салону у темряві допоможуть розширений пакет освітлення салону (опція) або система фонового освітлення.

У системі вищого рівня є можливість окремого налаштування кольору освітлення у різних зонах салону через інтерфейс системи MMI шляхом вибору передбачених для цього численних профілів. Кольори залежать від активного режиму системи Audi drive select.

Для ефектного контурного підсвічування панелей дверей використовуються тонкі світловоди, що освітлюються окремими світлодіодами. Колірна палітра інтер'єру включає багато нових відтінків та їх комбінацій. У пакетах design та Audi design selection передбачена можливість двоколірного оформлення передньої панелі. Для темної верхньої частини панелі доступні кольори Black і Granit Grey, а світліша нижня частина пропонується у кольорах Atlas Beige, Rock Grey та Black.

Оббивка сидінь теж доступна в аналогічних кольорах, а також у кольорі Nougat Brown. Оббивка сидінь з тканини входить до базової комплектації, а для пакетів design та sport пропонується варіант оббивки з ексклюзивного текстилю. Як альтернатива доступна оббивка з комбінації міцної шкіри і штучної шкіри.

Базова версія комплектації включає шкіряну оббивку центральної частини подушок передніх сидінь та зовнішніх сидінь заднього ряду, а також обтягнуті шкірою боковини водійського сидіння. До складу пакетів оздоблення вищого рівня входить оббивка зі шкіри Milano, комбінація шкіри/Alcantara (тільки спортивні сидіння) та шкіра Fine Nappa з контрастною строчкою і кантами. Додатковий шкіряний пакет включає підлокітники та опори для колін.

Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00