Audi A5 Coupé

Audi A5 Coupé

Новий Audi A5 Coupé

Спортивність у поєднанні з елегантністю - Audi A5 Coupé задає нові стандарти. Характерний дизайн став більш сучасним, а всі лінії - більш виразними. Ще не рушивши з місця, Audi A5 Coupé випромінює динаміку за рахунок оновленої передньої частини кузова і опціональних світлодіодних фар. При цьому спортивне купе вражає не тільки зміненим дизайном кузова, але і абсолютно новою ходовою частиною, потужними технологіями постійного повного приводу і прогресивними інформаційно-розважальними та асистуючими системами.

Досконалість форми

У 2007 році бренд з чотирма кільцями представив справжній шедевр дизайнерського мистецтва - Audi A5. Тепер на зміну йому приходить друге покоління моделі - з оновленим прогресивним зовнішнім виглядом і ще більш чіткими формами. Центральним елементом дизайну служить об'ємна хвилеподібна плечова лінія.

Більш неординарний, більш спортивний, більш виразний

1920x1080_AA5_161006_1.jpg
1920x1080_AA5_161007_1.jpg
Варіанти комплектації Audi A5 Coupé

У новому Audi A5 досить простору для власних ідей. Комплектації Design і Sport допоможуть вам надати індивідуальний стиль вашого автомобіля. Розставте елегантні акценти, використовуючи елементи комплектації A5 Design, наприклад решітку радіатора Singleframe чорного кольору з хромованими ламелями. Пакети обробки салону Audi design selection пропонують вам спеціально підібрані матеріали і кольори для оформлення інтер'єру. Дифузор, пофарбований в колір кузова автомобіля, хромовані кінцеві насадки вихлопних труб або опціональний пакет S line - вибравши комплектацію A5 Sport, ви продемонструєте вашу прихильність спортивному стилю.