Audi A5 Sportback

Audi A5 Sportback

Новий Audi A5 Sportback.

Новий Audi A5 Sportback поєднує в собі дизайн купе з функціональністю універсалу. Виразні обриси кузова і характерна хвилеподібна плечова лінія додають зовнішності моделі елегантність. А за прекрасною зовнішністю цього п'ятидверного автомобіля ховаються нова ходова частина, потужний двигун, а також інноваційні інформаційно-розважальні системи та мережеві можливості.

Новий Audi А5 Sportback...

...в порівнянні

Через сім років після дебюту Audi A5 Sportback на ринок виходить нове покоління моделі. Автомобіль виділяється спортивними пропорціями: довжина кузова становить 4 733 мм, ширина - 1 843 мм, висота - 1 386 мм, колісна база - 2 824 мм. Маса була зменшена на 85 кг, і тепер нова модель важить 1 470 кг без урахування водія. Крім того, автомобіль має одне з найбільш містких в своєму класі багажних відділень: при складених задніх сидіннях обсяг вільного простору досягає 1 300 літрів.

Висока якість: варіанти оснащення

Ви займаєте особливе місце в салоні вашого Audi. Ексклюзивність та комфорт відчуваються як на передніх, так на задніх сидіннях завдяки високоякісним матеріалам і неперевершеній майстерності виконання. Виберете ви спортивні сидіння з оббивкою тканиною або шкірою і зручною бічною підтримкою або віддасте перевагу спортивним сидінням S з ромбовидним рядком, ви завжди будете почувати себе тут як вдома.

1400px_AA5_D_161048.jpg