Audi A6 allroad quattro

Audi A6 allroad quattro

Найпривабливіший шлях до самовираження.

Audi A6 allroad quattro.

Невже обов'язково користуватися шляхами, які проклав хтось інший? Audi A6 allroad quattro - автомобіль, з яким ви зможете відкривати нові маршрути та самостійно долати будь-які виклики, і не в останню чергу - завдяки адаптивній пневматичній підвісці. Система пневматичних пружних елементів з електронним управлінням та безступінчастим регулюванням автоматично коригує положення кузова залежно від конкретної ситуації.

Екстер'єр Audi A6 allroad quattro. Ексклюзивні акценти.
Екстер'єр Audi A6 allroad quattro. Ексклюзивні акценти.
Динамічні лінії кузова, збільшені колісні арки та виразна решітка радіатора singleframe сріблястого кольору дозволяють впізнати Audi A6 allroad quattro з першого погляду. Ще один унікальний штрих - ексклюзивна захисна накладка на всю ширину бампера. Верхній спойлер та рейлінги на даху з високими стійками підкреслюють неповторність авто. Забарвлення кузова теж належить до особливостей моделі: приміром, коричневий колір Java Brown доступний лише для A6 allroad quattro.
Світлодіодні фари Audi Matrix LED Яскрава харизма інновацій
Світлодіодні фари Audi Matrix LED Яскрава харизма інновацій
Темрява - поняття відносне. Доступні на замовлення світлодіодні фари Audi Matrix дозволяють перетворити ніч на день, адже особливістю нової технології є подібний до денного спектр світла.Система заздалегідь освітлює повороти і виявляє інші автомобілі, адаптуючи характеристики світлового потоку залежно від ситуації. Таку видатну функціональність забезпечують численні датчики, камера та світлодіоди регульованої яскравості, розміщені в оригінальний спосіб.
Інтер'єр Audi A6 allroad quattro. Вся увага – на дорогу.
Інтер'єр Audi A6 allroad quattro. Вся увага – на дорогу.
Передбачена вже у базовій комплектації функція відображення кута нахилу автомобіля виводить на дисплей зображення кузова під час підйому чи спуску зі схилу і допомагає контролювати ситуацію під час руху нерівними поверхнями. Своєю чергою, асистент руху на спусках дозволяє підтримувати незмінну швидкість, рухаючись униз по схилу. Електронна система стабілізації забезпечує видатну курсову стійкість.
Двигуни Видатна динаміка та надзвичайна ефективність
Двигуни Видатна динаміка та надзвичайна ефективність
До характерних особливостей двигунів A6 allroad quattro слід віднести перш за все їх надзвичайну ефективність. Лінійка доступних агрегатів включає як бензинові, так і дизельні двигуни - тому просто оберіть потрібний саме вам варіант.
Відтепер – нові можливості Вперше для Audi A6 allroad quattro
Відтепер – нові можливості Вперше для Audi A6 allroad quattro
Дизайн Audi A6 allroad quattro став яскравішим передусім за рахунок виразніших обрисів решітки singleframe, фар, повітрозабірників та бамперів. Під капотом теж багато що змінилось: нові двигуни дозволять A6 allroad quattro стати ще ефективнішим і потужнішим. Серед новинок - система MMI Navigation plus з інтерфейсом MMI touch® на новій платформі, в основі якої лежить графічний процесор Tegra 30 від компанії Nvidia, а сервіси Audi connect використовують для роботи високошвидкісний стандарт передачі даних LTE.