Audi A7 Sportback

Audi A7 Sportback

Ніщо так не переконує, як чіткість ліній.

Audi A7 Sportback.

Цей автомобіль поєднав у собі стриману привабливість седана, практичність універсала і палку динаміку купе. Спортивний характер, інноваційні технології та вражаюча ефективність - ось далеко не повний перелік виняткових якостей, що вирізняють оновлений Audi A7 Sportback і роблять його дійсно унікальним. Особливо яскраві емоції викликає передня частина автомобіля з її чистими формами і чіткими лініями. Вражає буквально кожен міліметр зовнішності оновленого Audi A7 Sportback.

Максимальна ефективність – Audi A7 Sportback ultra
Максимальна ефективність – Audi A7 Sportback ultra
Відкрийте для себе Audi A7 Sportback ultra - автомобіль, що встановлює нові стандарти ефективності. Викиди СО2 у комбінованому циклі становлять 122 г/км, і при цьому автомобіль демонструє традиційну для Audi динаміку. 6-циліндровий дизельний двигун видає 218 к.с.
Матричні світлодіодні фари Audi Matrix LED
Матричні світлодіодні фари Audi Matrix LED
Безпека, ефективність і привабливий дизайн: у світлодіодних фарах Audi Matrix пучок дальнього світла формується за допомогою системи лінз або рефлекторів, що об'єднують сяйво окремих маленьких світлодіодів.Така конструкція забезпечує високу точність світлового потоку у поєднанні з максимальною світловою віддачею і дозволяє відмовитись від застосування рухомих елементів.
Системи підтримки водія Audi A7 Sportback
Системи підтримки водія Audi A7 Sportback
Адаптивний круїз-контроль з функцією «Stop&Go», удосконалений асистент нічного бачення та комплекс систем безпеки Audi pre sense дадуть необхідну підтримку і допоможуть з комфортом дістатися до пункту призначення. Асистент активного контролю смуги руху тісно взаємодіє з асистентом зміни смуги руху, що робить цей процес значно безпечнішим.
Динамічний образ
Динамічний образ
Уже з першого погляду на Audi A7 Sportback виникає відчуття елегантності і розкоші, яке додатково підсилюється решіткою радіатора singleframe з горизонтальними хромованими планками. Широка і пласка, вона усім своїм виглядом випромінює силу. Характерна динамічна лінія проходить вздовж усього кузова автомобіля та гармонійно поєднується з широкими порогами. Автомобіль має надзвичайно спортивний і підтягнутий вигляд.