Audi A8 L W12

Audi A8 L W12

Унікальне оснащення Audi A8 L W12.

Подорожувати з комфортом, зосереджено працювати, свідомо відпочивати: завдяки устаткуванню Audi A8 L W12 жодне з ваших бажань не залишиться нездійсненим. Просто оберіть додаткові опції, які зроблять кожну поїздку незабутньою.

Акустична система Bang & Olufsen Advanced Sound System
Акустична система Bang & Olufsen Advanced Sound System
Перетворіть дорогу на сцену: акустика Bang&Olufsen від світового виробника Hi-Fi-аудіотехніки - це нове розуміння якості звучання і дизайну обладнання. Електроніка враховує швидкість автомобіля, компенсує фонові шуми та формує вражаючу, наче у концертній залі, тривимірну звукову сцену. Система входить до складу пакета Audi Ambiente.
Асистент активного контролю смуги руху
Асистент активного контролю смуги руху
З цією технологією ви завжди триматиметеся своєї смуги. Задля підтримки водія система Audi active lane assist використовує коригуюче зусилля на кермі. Окремо можна активувати функцію попередження про випадковий вихід за лінію розмітки за допомогою вібрації керма.
Асистент нічного бачення
Асистент нічного бачення
Всевидюче око: асистент нічного бачення розпізнає людей у темряві незалежно від рівня освітленості та кольору і відображає виявлені об'єкти на дисплеї. Помітність пішоходів у будь-якому одязі значно знижує ризик дорожньо-транспортних пригод.
Асистент паркування з графічним інтерфейсом
Асистент паркування з графічним інтерфейсом
За допомогою ультразвукових датчиків система шукає вільне місце уздовж дороги й обчислює ідеальну траєкторію для паралельного чи перпендикулярного паркування. Процес паркування майже повністю автоматизований.
Проекційний Head-up Display
Проекційний Head-up Display
Усе найважливіше перед очима: впровадження проекційного дисплея - дійсно революційний крок для Audi, адже тепер доступна технологія, якою ще кілька років тому користувалися лише пілоти реактивних літаків. Основу пристрою становить оптична система з асферичних дзеркал, що створює проекцію ключових даних у полі зору водія.