Audi A8 L W12

Audi A8 L W12

Надзвичайна сила.

Хвилююча та незворушна.

12-циліндровий двигун демонструє вражаючу потужність і фантастичну плавність роботи за будь-яких обставин. Оновлений Audi A8 L W12 доводить: справжня сила - у спокої.

Двигуни FSI.
Двигуни FSI.
Впевнене прискорення і крутний момент 625 Н·м поєднуються з абсолютною плавністю роботи. Оновлений Audi A8 L W12 із силовим агрегатом 6.3 FSI quattro видає переконливі 500 кінських сил і підкорює першу «сотню» за 4,6 секунди. Гранична швидкість обмежена електронікою на позначці 250 км/год.
quattro® - сталість та змінність.
quattro® - сталість та змінність.
Постійний привод чотирьох коліс є запорукою цілковитого контролю над дорогою. Центральний диференціал динамічно розподіляє крутний момент між осями з урахуванням конкретної ситуації. Повний привод quattro зі спортивним диференціалом (опція) ефективно бореться з надмірним і недостатнім повертанням. З ним поняття курсової стійкості та маневреності набуває зовсім іншого смислу. Завдяки надійному зчепленню коліс та збільшеній тязі ви впевнено подолаєте будь-яку ділянку і зможете сміливо прямувати до власної мети. На прямій, на віражах, на всякій поверхні - повсюди територія quattro® та незабутні відчуття.
TDI- еталон ефективності.
TDI- еталон ефективності.
Завдяки поєднанню безпосереднього впорскування і турбонаддуву мотори TDI є джерелом неймовірної динаміки, адже їх вирізняє неабиякий крутний момент у повному діапазоні обертів та плавна віддача потужності. Традиційна економічність і менші викиди на тлі виняткової динаміки є запорукою впевненості за будь-яких обставин.
Audi cylinder on demand - інтелектуальні інновації.
Audi cylinder on demand - інтелектуальні інновації.
Головка блока циліндрів теж може бути розумною. Про це свідчить технологія Audi cylinder on demand. У режимі часткового навантаження чотири з восьми циліндрів двигуна TFSI автоматично відключаються. Результат - зменшена витрата пального та скорочення викидів.Зміна режимів непомітна для водія і не впливає на динаміку руху.
tiptronic - динаміка і комфорт.
tiptronic - динаміка і комфорт.
8-ступенева автоматична трансмісія з програмою Dynamic Shift Program (DSP) гарантує швидку зміну передач без переривання потоку потужності.