Audi A8 L

Audi A8 L

Додаткове обладнання Audi A8 L.

Подорожувати з комфортом, зосереджено працювати, свідомо відпочивати: завдяки устаткуванню Audi A8 L жодне з ваших бажань не залишиться нездійсненим. Просто оберіть додаткові опції, які зроблять кожну поїздку незабутньою.

Фонове освітлення
Фонове освітлення
У мить відкривання дверей вас зустрічає привітне сяйво. У різних куточках салону створюють напрочуд затишну атмосферу. А додаткова лампа дає яскраве безтіньове освітлення для ефективної роботи.
Проекційний дисплей Head-up
Проекційний дисплей Head-up
Усе найважливіше перед очима: впровадження проекційного дисплея - дійсно революційний крок для Audi, адже тепер доступна технологія, якою ще кілька років тому користувалися лише пілоти реактивних літаків. Основу пристрою становить оптична система з асферичних дзеркал, що створює проекцію ключових даних у полі зору водія.
Акустична система Bang & Olufsen Advanced Sound System
Акустична система Bang & Olufsen Advanced Sound System
Перетворіть дорогу на сцену: акустика Bang&Olufsen від світового виробника Hi-Fi-аудіотехніки - це нове розуміння якості звучання і дизайну обладнання.Електроніка враховує швидкість автомобіля, компенсує фонові шуми та формує вражаючу, наче у концертній залі, тривимірну звукову сцену. Система входить до складу пакета Audi Ambiente.