Audi A8 L

Audi A8 L

Інтелектуальна динаміка.

Максимальна потужність. Максимальна ефективність.

Кожен рух починається з імпульсу. З чогось, що зрушує справу з мертвої точки, з певного задуму. У розробників двигуна Audi A8 теж була ідея - збільшити потужність і водночас зменшити витрату пального. Суперечливі на перший погляд явища ми об'єднали у двох революційних технологіях: TDI та TFSI.

TFSI - джерело дивовижних емоцій.
TFSI - джерело дивовижних емоцій.
Мотори TFSI мають дуже високий ступінь стиснення. Це дає оптимальну віддачу та чудову ефективність. Використання наддуву замість збільшення робочого об'єму дало змогу помітно зменшити розміри і вагу моторів, а динаміка лишилась незмінною. Унікальні можливості такого двигуна ви неодмінно відчуєте вже у мить рушання.
TDI - еталон ефективності.
TDI - еталон ефективності.
Завдяки поєднанню безпосереднього впорскування і турбонаддуву мотори TDI є джерелом неймовірної динаміки, адже їх вирізняє неабиякий крутний момент у повному діапазоні обертів та плавна віддача потужності. Традиційна економічність і менші викиди на тлі виняткової динаміки є запорукою впевненості за будь-яких обставин.
Audi cylinder on demand - інтелектуальні інновації.
Audi cylinder on demand - інтелектуальні інновації.
Головка блока циліндрів теж може бути розумною. Про це свідчить технологія Audi cylinder on demand. У режимі часткового навантаження чотири з восьми циліндрів двигуна TFSI автоматично відключаються. Результат - зменшена витрата пального та скорочення викидів. Зміна режимів непомітна для водія і не впливає на динаміку руху.
quattro - впевненість та стабільність.
quattro - впевненість та стабільність.
На прямій, на віражах, на всякій поверхні - повсюди територія quattro® та незабутні відчуття. Повний привод quattro зі спортивним диференціалом (опція) ефективно бореться з надмірним і недостатнім повертанням. З ним поняття курсової стійкості та маневреності набуває зовсім іншого смислу. Завдяки надійному зчепленню коліс та збільшеній тязі ви впевнено подолаєте будь-яку ділянку і зможете сміливо прямувати до власної мети. Постійний привод чотирьох коліс є запорукою цілковитого контролю над дорогою. Центральний диференціал динамічно розподіляє крутний момент між осями з урахуванням конкретної ситуації.
tiptronic - динаміка і комфорт.
tiptronic - динаміка і комфорт.
8-ступенева автоматична трансмісія з програмою Dynamic Shift Program (DSP) гарантує швидку зміну передач без переривання потоку потужності.