Audi Q2

Audi Q2

Справжній характер.

Новий Audi Q2.

Зустрічайте: на сцені - новий Audi Q2. Цілковито нова геометрія дизайну яскраво свідчить про самобутній характер, що приховується за чітко окресленими лініями та виразними гранями. В основі показної самовпевненості автомобіля лежать його неабиякі можливості завдяки потужним агрегатам TFSI і TDI з віддачею від 150 до 190 к.с. та постійному повному приводу quattro (опція). Завдяки устаткуванню, раніше доступному лише для старших моделей, жодне ваше бажання не залишиться нездійсненим. Авто має взірцеві комунікаційні можливості. До ваших послуг - інтерфейс для інтеграції смартфонів та низка мультимедійних й акустичних систем останнього покоління.

Відправляйтеся в подорож!

Audi Q2 вже має на борту багато спеціального та серійного обладнання.

00:00 | 00:00
Селекція дизайну Audi

Audi пропонує вам естетичний вибір високоякісних та елегантних матеріалів та кольорів. Факультативний пакет для Q2 в дизайні лінійки обладнання включає в себе, серед іншого, декори в алюмінієві матові матові, спортивні сидіння з контрастним швами в Amarettobraun та спортивне шкіряне кермо з 3-спицевим дизайном з багатофункціональним корпусом.

00:00 | 00:00
Світлодіодні фари Audi Q2

Відкрийте для себе інноваційний дизайн і дозвольте продемонструвати різні функції.

00:00 | 00:00
Audi Q2 ілюстрований

Незважаючи на пригоди від побитих шляхів або повсякденного життя у великому місті - Audi Q2 є всебічним. Тут ви можете знайти подальші малюнки та додаткові статті про нову модель позашляховика від Audi.

Детальніше