Audi Q2

Audi Q2

Ваш особистий Audi Q2

Численні варіанти оснащення дозволяють перетворити звичайний Audi Q2 на ваш персональний автомобіль. Для цього пропонується широкий перелік новітніх мультимедійних систем і технологічних систем підтримки водія.

Система MMI Radio
Система MMI Radio
До базової комплектації всіх модифікацій Q2 входить система MMI Radio з 5,8-дюймовим дисплеєм на передній панелі. Керувати нею можна за допомогою поворотно-натискного контролера, розташованого на центральній консолі перед важелем коробки передач. Оснащення включає пристрій для зчитування карт пам'яті SDHC та вісім пасивних динаміків спереду і ззаду.
Система Audi pre sense front
Система Audi pre sense front
Система Audi pre sense front за допомогою радара виявляє пішоходів та інші автомобілі попереду. У критичних ситуаціях електроніка попереджає водія і за потреби застосовує екстрене гальмування, причому на малій швидкості - аж до остаточної зупинки.
Динамічне рульове управління
Динамічне рульове управління
Особлива конструкція зубчастої рейки забезпечує зміну передатного числа залежно від кута повороту керма. У міру збільшення кута повороту кермо стає чутливішим, а поведінка автомобіля - більш динамічною.
Легкосплавні диски
Легкосплавні диски
Пакети design і sport за замовчуванням включають стильні легкосплавні диски діаметром 17". Широкий вибір опціональних дисків різного дизайну дає змогу підкреслити динамічну зовнішність Q2.
Світлодіодні фари та світлодіодні задні ліхтарі
Світлодіодні фари та світлодіодні задні ліхтарі
Доступні за доплату світлодіодні фари увиразнюють «обличчя» Audi Q2. Ліхтарі денного світла формують унікальний світловий малюнок у вигляді стрілок, характерних для Q-моделей. Подібний до денного спектр світла зменшує напругу очей у нічних поїздках, а самі світлодіоди споживають мінімум енергії. Ця комплектація включає також світлодіодні задні ліхтарі з ефектними динамічними покажчиками повороту.
Система MMI Navigation plus з інтерфейсом MMI touch
Система MMI Navigation plus з інтерфейсом MMI touch
Продумана структура меню системи MMI Navigation plus з інтерфейсом MMI touch та сенсорна панель на поворотно-натискному контролері, яка використовується для прокручування і масштабування, перетворюють користування мультимедійним комплексом на справжнє задоволення. Зокрема, для пошуку потрібної функції здебільшого досить ввести перші літери її назви. Ще один важливий компонент - інтегрована точка доступу Wi-Fi, за допомогою якої пасажири можуть підключатись до Інтернету.
Адаптивний круїз-контроль
Адаптивний круїз-контроль
Чергова технологія, запозичена в автомобілів вищого класу - адаптивний круїз-контроль з функцією Stop&Go, який за допомогою радара підтримує задану дистанцію до автомобіля попереду. В автомобілях з АКП S tronic адаптивний круїз-контроль працює на швидкості від 0 до 200 км/год.
Асистент паркування
Асистент паркування
Асистент паркування останнього покоління допомагає паркуватися паралельно чи перпендикулярно проїжджій частині. Під час виїзду з перпендикулярної парковки настає черга асистента виїзду заднім ходом, радарні датчики якого виявляють інші транспортні засоби позаду.