Audi Q2

Audi Q2

Спортивні та ефективні:

двигуни Audi Q2

Концепція зменшення робочого об'єму двигунів (downsizing) - учорашній день. Ключовим принципом під час розробки Audi Q2 стало оптимальне поєднання класу автомобіля, робочого об'єму, потужності, крутного моменту та економічності у повсякденній експлуатації (концепція rightsizing). Це запорука максимального задоволення від керування і на вулицях міста, і за його межами.

Двигун TFSI для Audi Q2 Мотори TFSI мають дуже високий ступінь стиснення. Це дає оптимальну віддачу та чудову економічність. Використання наддуву замість збільшення робочого об'єму дало змогу помітно зменшити розміри і вагу агрегату, а динаміка лишилась незмінною. Унікальні можливості такого двигуна відчуваються вже у мить рушання. Лінійку бензинових агрегатів для Audi Q2 відкриває двигун 1.4 TFSI потужністю 150 к.с., оснащений інтелектуальною технологією відключення циліндрів (Audi cylinder on demand).
Двигуни TDI для Audi Q2

Завдяки поєднанню безпосереднього впорскування і турбонаддуву мотори TDI є джерелом неймовірної динаміки, адже мають неабиякий крутний момент у повному діапазоні обертів та плавну віддачу потужності. Традиційна економічність і менші викиди на тлі виняткової динаміки є запорукою впевненості за будь-яких обставин.

Двигуном початкового рівня виступає дизельний агрегат з робочим об'ємом 2,0 л потужністю 150 к.с.

Динамічне рульове управління
Динамічне рульове управління
До базової комплектації всіх модифікацій Audi Q2 входить динамічне рульове управління, передатне число якого залежить від кута повороту керма. Такий ефект забезпечує особлива конструкція зубчастої рейки. У міру збільшення кута повороту кермо стає чутливішим, а поведінка автомобіля - більш динамічною.
Система Audi drive select
Система Audi drive select
Система керування динамікою руху Audi drive select (опція) має п'ять режимів роботи - auto, comfort, dynamic, efficiency та individual. Вона контролює, зокрема, чутливість рульового управління, момент перемикання передач і жорсткість адаптивних амортизаторів (опція).