Новий RS 7 Sportback
Новий RS 7 Sportback

Неприборкана краса.
Audi RS 7 Sportback.

Шалений і неприборканий чи незалежний та естетичний? Для Audi RS 7 Sportback правильні обидва варіанти. Елегантні лінії купеподібного дизайну поєднуються з грубою силою V-подібної «вісімки» TFSI. Інноваційна технологія поєднується з інтуїтивною динамікою. Насолоджуйтесь відчуттям захвату завдяки відсутності потреби в компромісах.

Скачать все изображения
00:00 | 00:00
  • Характерная для моделей RS решетка радиатора имеет трехмерную сотовую структуру и окрашена в глянцево-черный цвет.

  • Lassen Sie den Audi RS 7 Sportback¹ auf sich wirken.

  • В передней части Audi RS 7 Sportback¹ решетка Singleframe является одним из самых заметных элементов.

  • Профиль Audi RS 7 Sportback¹ впечатляет элегантными линиями, характерными для классических купе.

  • Четыре двери по бокам и место в салоне для пяти человек. Это — Audi RS 7 Sportback¹.

  • В задней части Audi RS 7 Sportback¹ среди прочего обращает на себя внимание характерный для серии RS бампер с диффузором и овальными насадками на выхлопные трубы.

  • Спортивные сиденья RS — обязательный и очень удобный элемент комплектации.

  • Пространства в салоне Audi RS 7 Sportback¹ хватает для пяти полноценных мест.

  • Высочайший уровень технических и оптических решений — фары RS-Matrix LED с лазерной технологией и затемненными элементами конструкции.

Вражаючий з першого погляду

Завдяки його спортивній лінії даху Audi RS 7 Sportback буде в центрі уваги в будь-якому середовищі. Широкі «плечі», ясні «очі», нестримна сутність - ефектний дизайн виглядає цілком переконливо, з якого боку ви б на нього не глянули. Характерна для RS-версій широка постава, світлодіодна стрічка та широка решітка радіатора Singleframe виступають візуальними ознаками видатної динаміки.

Cockpit des Audi RS 7 Sportback
Докладніше про індивідуалізацію

Він змушує серце битися частіше вже під час посадки

Кращі гострі відчуття - ті, які ви створюєте собі самі. У Audi RS 7 Sportback¹ вони виникають при одному тільки погляді на приладову панель Audi virtual cockpit, виконану в виразному стилі RS. Хвилювання посилюється, коли ви кладете руки на спортивне кермо RS з алюмінієвими перемикачами передач. Новий перемикач режимів RS - ось він, перед вами: під час їзди простим натисканням на кнопку можна активувати настроюються індивідуально режими RS1 і RS2.

Cockpit des Audi RS 7 Sportback

Геть від буденності

Audi RS7 Sportback дозволяє виконати цей трюк на будь-якому посадковому місці. Наприклад, за допомогою спортивних сидінь RS з оббивкою з перфорованої шкіри Valcona з червоним візерунком у вигляді стільників, тисненим логотипом RS на спинках і ременями безпеки з червоним кантом, що також доступні для встановлення на задньому ряду. Просторий салон дозволяє насолоджуватися спортивною естетикою разом з усією сім'єю чи друзями. Це дозволяє виступити наперекір буденності цілою компанією, що може налічувати до п'яти осіб. І поїхати від нього геть у спортивному стилі.

Динаміка в цифрах

Потужність

600

к.с.¹

Прискорення до 100 км/ч

3,6

с¹

Максимальна швидкість:

305

км/год¹ (опційно)

250 км/год (в стандартній комплектації)

Жага потужності

Прагнення вирватись на шосе відчувається за кожного запуску двигуна. З огляду на ходові якості Audi RS 7 Sportback це більш ніж зрозуміло: потужність у 600 к. с. і 800 Нм крутного моменту забезпечують прискорення з місця до 100 км/год за 3,6 с. Обмеження максимальної швидкості становить 305 км/год. Таку можливість забезпечує чотирилітрова бітурбована V-подібна «вісімка», яка завдяки системі середнього гібрида Mild Hybrid з напругою 48 В та системі відключення циліндрів придатна для експлуатації практично в будь-яких умовах і надає в розпорядження водія більш ніж достатню потужність в усіх діапазонах швидкостей.

Rückansicht des RS 7 Sportback auf einer Landstraße

Важлива кожна мить

Спортивна підвіска RS plus, між трьома режимами якої можна перемикатися за допомогою динамічної системи керування Audi drive select, сприяє зменшенню поперечних коливань кузова та покращує динаміку руху. Під час руху динамічне рульове управління і привод quattro зі спортивним диференціалом забезпечують чудову динаміку, яку обіцяє сам вигляд автомобіля. Завдяки динамічному поперечному прискоренню та підвищеній курсовій стійкості кожна поїздка буде дарувати неповторні враження. А кожен поворот стане джерелом яскравих емоцій.

RS 7 Sportback in dynamischer Kurvenfahrt vor Bergkulisse

Удосконалене освітлення

Оберіть пропоновані як опція світлодіодні фари Audi RS-Matrix із лазерними модулями й отримайте передову технологію освітлення. Інтелектуальна система, що являє собою комбінацію світлодіодів і камер, піклується про підвищену безпеку, а відмикання та замикання Audi RS 7 Sportback супроводжується ефектним світловим шоу в ексклюзивному для серії RS стилі: гру світла забезпечують світлодіодна стрічка в задній частині та динамічні покажчики повороту.

Garagentor öffnet sich vor dem RS 7 Sportback und zeigt die Frontscheinwerfer
1
Витрата палива в змішаному циклі*: 11,6-11,4 л/100 км .; Викиди CO₂ в змішаному циклі*: 265-261 г/км.