Audi RS 7 Sportback

Audi RS 7 Sportback

Максимальне задоволення від керування.

Двигун 4.0 TFSI V8 розвиває 560 к.с., а його максимальний крутний момент становить 700 Н·м. Цей агрегат - справжнє втілення потужності, що у поєднанні з постійним повним приводом quattro гарантує видатні ходові якості. З таким двигуном автомобіль без зайвих зусиль долає спринт з місця до першої «сотні» усього за 3,9 секунди.

Потужний і ефективний.
Потужний і ефективний.
Audi RS 7 Sportback з двигуном 4.0 TFSI розганяється з місця до першої «сотні» за неймовірні 3,9 секунди. Обравши пропонований як опція пакет Dynamic, можна підвищити максимальну швидкість з 280 до 305 км/год. Ефективність оновленого RS 7 Sportback також не потребує зайвих коментарів, адже у режимі часткового навантаження система Audi cylinder on demand відключає чотири з восьми циліндрів. При цьому двигун і надалі працює плавно й потужно. Знижується тільки витрата пального та рівень викидів.
quattro - постійний привод на всі чотири колеса
quattro - постійний привод на всі чотири колеса
Постійний повний привод quattro - гарантія максимального задоволення від керування, особливо на слизькій поверхні. Якщо через втрату зчеплення виникає загроза пробуксовки коліс на одній осі, центральний диференціал перерозподіляє крутний момент на іншу вісь. Результат - краще прискорення, курсова стійкість, зчеплення з поверхнею, підвищена безпека і ще більше задоволення від керування.