Новий S4 Limousine
Новий S4 Limousine

Ще спортивніший, ніж будь-коли.
Audi S4.

Audi S4 з його спортивним дизайном є знаковим автомобілем: Численні елементи екстер'єру та інтер'єру, характерні для серії S, чітко відрізняють його від базової моделі. Потужний і водночас ефективний двигун розганяє автомобіль до 100 км/год всього за 4,4 секунди.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Audi S4 sedans¹ atšķiras no bāzes modeļa ar vairākiem S modeļiem raksturīgiem elementiem.

  • Matētas alumīnija krāsas sānu gaisa ieplūdes atveres liecina, ka jūsu priekšā ir Audi S4 sedans¹.

  • Arī S difuzora ietvars ir matētā alumīnija krāsā.

  • Audi S4 sedans1 standarta versijā ir aprīkots ar 18 collu diskiem.

  • Zem Audi S4 sedana dzinēja pārsega atrodas V6 TDI dzinējs ar 255 kW (347 ZS) jaudu (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,3–6,2 l/100 km, CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 164–163 g/km).

  • Standarta aprīkojumā iekļautā S sporta balstiekārta padara Audi S4 sedanu¹ par 23 milimetriem zemāku, salīdzinot ar bāzes modeli.

  • Salonā īpaši izceļas standarta aprīkojumā iekļautie S sporta sēdekļi ar romba formas rakstu un S emblēmu.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamā augstas izšķirtspējas virtuālā vadītāja informācijas sistēma attēlo vissvarīgāko informāciju, piemēram, dzinēja apgriezienus, tieši vadītāja acu priekšā.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamā MMI navigation plus sistēma ar MMI touch ļauj izmantot lielu daļu no Audi connect pakalpojumu klāsta.

Характеристики

Потужність

347

к.с.

(255 кВт)

Крутний момент

700

Нм

Розгін

4,4

сек.

0 – 100 км/г

Відчуйте спортивний драйв

Audi S4 оснащений шестициліндровим V-подібним двигуном TFSI об'ємом 3 л. Завдяки потужності 354 к.с. і максимальному крутному моментові 500 Нм час розгону до 100 км/год становить лише 4,4 секунди. Максимальна швидкість обмежена програмно 250 км/год. Інтегрована в силовий агрегат система Mild-Hybrid 48 В зі стартером-генератором з ремінним приводом і літій-іонним акумулятором забезпечує підвищення ефективності та комфорту їзди. Одна з переваг: якщо зняти ногу з педалі акселератора на швидкості менше 160 км/год, двигун Audi S4 може вимкнутися та перейти до так званого режиму руху накатом, щоб зменшити витрату палива.

Audi S4 Limousine

Інтер'єр і комфорт в салоні

Стрімкість ліній екстер'єру підхоплюють елементи салону Audi S4. Підсвічувані накладки на поріг з алюмінієвими вставками й емблемою S є стандартним обладнанням. Спортивні сидіння серії S із вишиваним ромбоподібним малюнком і емблемою S, які також входять до стандартної комплектації, оснащені електричним регулюванням положення за висотою і довжиною, кута нахилу подушки й спинки, а добре розвинуті боковини сидінь забезпечують підтримку тіла під час проходження поворотів. Доступне як опція триспицеве кермо спортивного дизайну також прикрашене емблемою S і контрастними швами, характерними для S-моделей. Крім того, воно має усічений знизу обід, що полегшує посадку в автомобіль.

Audi S4 Saloon

Новаторські технології

Завдяки концепції інтуїтивного керування з використанням сенсорних елементів і функції розпізнавання природної мови Audi S4 пропонує високій рівень зручності користування. Використовуйте додаткові технології для інформаційно-командної системи Infotainment, наприклад цифрову панель приладів Audi virtual cockpit plus. На дисплеї діагоналлю 12,3 дюйма роздільної здатності Full-HD, розташованому безпосередньо перед водієм, можна переглядати параметри важливих функцій, наприклад швидкість і частоту обертів. Додаткові функції, як-от ключ Audi connect та Audi phone box дають змогу інтегрувати в автомобіль власний смартфон.

Audi virtual cockpit Audi S4 Limousine
Докладніше про мультимедійну систему
Audi S4 Saloon

Світло — функціональність і стиль

Ще однією візуальною особливістю Audi S4 є прогресивний дизайн світлових приладів. У якості опції можна вибрати світлодіодні фари Matrix LED з функцією динамічної анімації та динамічними покажчиками повороту. Технологія Matrix LED дає змогу вибірково вимикати світлодіоди, відповідальні за освітлення ділянок із зустрічними автомобілями, залишаючи інші ділянки дороги яскраво освітленими. Замикання та відмикання автомобіля супроводжуються вражаючою динамічною анімацією фар. Ззаду в якості опції також можуть бути встановлені світлодіодні ліхтарі з динамічною анімацією та динамічні покажчики повороту.

Позитивні враження гарантовані

Дорожній просвіт Audi S4 на 23 міліметри менший за просвіт базової моделі завдяки стандартній спортивній підвісці серії S із жорстким налаштуванням пружин і амортизаторів. У якості опції можна замовити спортивну підвіску серії S із додатковим регулюванням жорсткості та електронним керуванням, яка змінює параметри автомобіля відповідно до ситуації та пропонує ще більшу динаміку водіння в поєднанні з високим рівнем комфорту.

Audi S4 Saloon