Audi S5 Coupé

Audi S5 Coupé

Новий Audi S5 Coupé.

Новий S5 Coupé представляє собою спортивність та прогресивність у чистій формі. Двигун 3,0 TFSI має потужність у 354 к.с. і прискорює S5 Coupé за 4,7 секунди від 0 до 100 км/год. Кожна лінія стала ще гострішою: від видатних бамперів і характерної декоративної решітки радіатора у стилі серії S з подвійними ламелями, від зовнішніх дзеркал заднього виду з алюмінію і аж до емблеми S5. Нова форма передньої частини з опціональними матричними світлодіодними фарами Audi Matrix LED випромінює динаміку навіть на місці.

Симбіоз спортивності та елегантності: Дизайн
Симбіоз спортивності та елегантності: Дизайн
Екстер'єр S5 Coupé представляє собою спортивність та прогресивність у чистій формі. Елементи дизайну попередника були вдосконалені. Наприклад, віконна лінія, яка тепер об'ємно протікає у формі хвилі. Криві лінії над колісними арками вже візуально свідчать про серійний повний привід quattro. Характерні деталі у стилі серії S, такі як декоративна решітка радіатора з подвійними ламелями, зовнішні дзеркала заднього виду з алюмінію та емблема S5, наголошують на незалежній спортивності S5 Coupé.
Динаміка
Динаміка
Двигун 3,0 TFSI має потужність у 354 к.с. і прискорює S5 Coupé за 4,7 секунди від 0 до 100 км/год.
Матричні світлодіодні фари Audi Matrix LED у новому дизайні
Матричні світлодіодні фари Audi Matrix LED у новому дизайні
Опціональні матричні світлодіодні фари Audi Matrix LED підкорюють своїм унікальним та новим дизайном, а також акцентують увагу на зовнішньому вигляді S5 Coupé. Не лише дизайн є вирішальним. Матричні світлодіодні фари подбають також про вищу безпеку, оскільки вони в залежності від дорожньої ситуації можуть вмикати, вимикати або приглушувати світло окремих світлодіодів. Освітлення автомобілів, що рухаються у зустрічному та попутному напрямках, буде приглушуватися таким чином, що усі області між ними та біля них будуть і надалі освічуватися.
Спеціальні комплектації
Спеціальні комплектації
Віртуальна панель приладів Audi virtual cockpit, яка пропонується у якості опції, є настільки ж багатосторонньою, наскільки й інноваційною. Навігація, телефон, музика, сервіси Audi connect і вказівки систем допомоги водієві - рідкокристалічний екран з діагоналлю 12,3" надає ідеально різке відображення усієї інформації безпосередньо у полі зору водія. Відкрийте для себе більше функцій завдяки опціональній системі Audi MMI Navigation plus з функцією MMI touch. За бажанням інтерфейс для підключення смартфона Audi smartphone interface зможе додати добре знайомий світ Google та Apple у Ваш Audi. Загальна логіка управління системою MMI орієнтується на сучасний смартфон, включно з функцією інтелектуального пошуку вільного тексту. Нова, більш натуральна функція голосового управління оброблює також запити з розмовного стилю мовлення, наприклад: «Я хочу зателефонувати Петеру». Тримірне звучання акустичної системи Bang & Olufsen подбає про захоплюючі враження.