Audi S7 Sportback

Audi S7 Sportback

Дизайн, що зачаровує.

Потужність, яка надихає.

Пристрасть, що спалахує з першого погляду. Оновлений Audi S7 Sportback. З-під імпозантного капота впевнено дивляться оригінальні фари, обрамлені потужними боковими елементами. Така своєрідна зовнішність говорить про неабиякий потенціал моделі, і це не просто обіцянки - під рельєфним капотом стоїть 450-сильний восьмициліндровий двигун, від характеристик якого переймає подих. Насолоджуйтесь видатними спортивними якостями, незрівнянним комфортом та ефективністю!

Неймовірна спортивність. Спортивні риси моделі помітні у найменших деталях. Це і решітка singleframe з оздобленими хромом подвійними горизонтальними планками, на якій гордо видніється емблема «Audi S», і ексклюзивні глянцево-чорні гальмові супорти, добре помітні крізь спиці легкосплавних дисків 20" (опція).
Динамічний образ
Динамічний образ
Інтегровані у передні фари ліхтарі денного світла складаються з 18 яскравих світлодіодів. Як опція доступні світлодіодні фари Audi Matrix, що забезпечують оптимальне освітлення дороги. Оригінальні зовнішні дзеркала бездоганно поєднуються з динамічною зовнішністю автомобіля, а стильні легкосплавні диски підкреслюють індивідуальність моделі.
Аура впевненості
Аура впевненості
Інноваційність концепції A7 Sportback помітна в усьому аж до мускулястої задньої частини з контрастним дифузором, трапецієвидними спортивними патрубками випускної системи та чітко окресленим спойлером. Світлодіодні задні ліхтарі обтічної форми підкреслюють ширину автомобіля. Динамічні покажчики поворотів входять до базової комплектації.
Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00