Audi S7 Sportback

Audi S7 Sportback

Рафінована чарівність.

Щоб шлях до мети був комфортним, у салоні вас потішать високоякісні передні сидіння серії «S» з оббивкою із високоякісної шкіри Valcona (опція). До базової комплектації входить електричне регулювання, до того ж - у комплекті зі спортивним виглядом, унікальність якого підкреслюють тиснені логотипи «S7» у верхній частині спинки. Ви неодмінно оціните видатну бокову підтримку навіть у найстрімкіших віражах.

Приплив адреналіну очікує на вас вже у момент посадки в авто, у салоні якого панує осяжна атмосфера перегонів. Щоб відчути її, просто візьміться за оздоблене шкірою спортивне багатофункціональне кермо з емблемою «S7» та алюмінієвими підкермовими пелюстками. Відчуття ексклюзивності підсилюють декоративні вставки з матового алюмінію або пропонованого на замовлення високоякісного карбону Atlas. А ще - інтуїтивне управління навігаційною системою, медіаплеєром та системами комфорту. Завдяки опціональній системі MMI Navigation plus із сенсорною панеллю MMI touch® для цього досить простого руху пальцем.
Розкішний особистий простір
Розкішний особистий простір
Додаткову зручність забезпечує складаний центральний підлокітник та достатня кількість відділень для речей у безрамкових дверях. Задля максимального комфорту спинка заднього сидіння складається окремо, тож можна розмістити більше багажу. Об'єм багажного відсіку з повністю складеною спинкою заднього сидіння зростає до 1390 літрів. Додаткову зручність забезпечують доступна у базовій комплектації велика кришка багажника з електроприводом, а також широкий отвір багажного відсіку.
Все перед очима і під контролем
Все перед очима і під контролем
І не в останню чергу - завдяки клавішам органів управління з оздобленням сріблястого кольору. Центральна консоль обернена до водія. Для моделі пропонуються інформаційно-розважальні системи нового покоління, такі як медіасистема MMI Navigation plus із сенсорною панеллю MMI touch. Та ще й доступні численні сервіси Audi connect, зручні в користуванні і бездоганно інтегровані з системами автомобіля. Панель MMI touch дозволяє керувати функціями системи буквально одним пальцем.