Audi S7 Sportback

Audi S7 Sportback

Спортивний характер.

Від наших інженерів.

Блискавичне прискорення, для якого досить найкоротшого натискання на педаль акселератора. Розгін з місця до першої «сотні» за 4,6 секунди легко забезпечує витвір німецького інженерного мистецтва - двигун 4.0 TFSI V8.

Справжнім серцем Audi S7 Sportback є двигун 4.0 TFSI V8 з інноваційною технологією відключення циліндрів cylinder on demand. У режимі часткового навантаження система відключає чотири з восьми циліндрів без помітних втрат у динаміці. Двигун при цьому працює плавно і потужно, але витрата пального та викиди СО2 відчутно скорочуються.
Найпотужніший агрегат у лінійці - 4.0 TFSI
Найпотужніший агрегат у лінійці - 4.0 TFSI
Інноваційна технологія Audi cylinder on demand, якою оснащений двигун, гарантує максимальну ефективність завдяки відключенню чотирьох з восьми циліндрів за часткового навантаження. Зміна режиму роботи відбувається непомітно, при цьому двигун і надалі працює плавно й потужно.
quattro - постійний привод на всі чотири колеса
quattro - постійний привод на всі чотири колеса
Постійний повний привод quattro - гарантія максимального задоволення від керування, особливо на слизькій поверхні. Якщо через втрату зчеплення виникає загроза пробуксовки коліс на одній осі, центральний диференціал перерозподіляє крутний момент на іншу вісь. Результат - краще прискорення, курсова стійкість, зчеплення з поверхнею, підвищена безпека і ще більше задоволення від керування.
S tronic пропонує подвійну економію, зберігаючи час і енергію
S tronic пропонує подвійну економію, зберігаючи час і енергію
На додачу до двох зчеплень 7-ступенева АКП S tronic поєднує спортивні якості з ефективністю роботи. Високий коефіцієнт корисної дії та швидке перемикання передач подарують вам значно більше приємних вражень від поїздок.