Технічне обслуговування

Технічне обслуговування

 • 1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg
1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg

Задоволення клієнта понад усе.
Головний принцип роботи компанії Audi.

Audi виробляє автомобілі відповідно до найвищих стандартів якості та продовжує дбати про безпеку і комфорт після продажу автомобіля власнику.

Завдяки постійним досконалим тренінгам за участю інженерів AUDI AG, відповідно самим високим стандартам та використанню всієї технічної інформації Audi, ми можемо впевнено сказати, що ніхто не знає Ваш автомобіль краще, ніж спеціалісти офіційної дилерської мережі Audi.

Переваги обслуговування в офіційній дилерській мережі:

 • найсучасніше діагностичне обладнання;
 • повний спеціальний інструментарій;
 • прямий доступ до повного асортименту оригінальних запасних частин та аксесуарів Audi;
 • впевненість у відмінному стані протягом всього терміну експлуатації автомобіля;
 • гарантії високої якості обслуговування з дотриманням усіх вимог AUDI AG.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 • Спілкування з кожним клієнтом протікає в атмосфері дружелюбності та поваги.
 • Кожен співробітник може допомогти клієнту у разі відвідування дилерського центру і супроводити до сервісного консультанта.
 • Кожен клієнт отримує детальний кошторис і кінцевий рахунок завжди відповідає цьому кошторису. Будь-які зміни та розбіжності неодмінно узгоджуються з клієнтом.
 • Ремонтні роботи завжди проводяться у повному обсязі. При цьому кошторис та рахунки завжди роз'яснюються клієнту у приязній манері.
 • Кожен клієнт може розраховувати на активну прийомку автомобіля на сервіс (відповідно до можливостей дилерського центру).
 • Кожен клієнт може обрати зручний спосіб для підтримання контакту (текстові повідомлення, електронна пошта, телефон тощо).
 • Кожен додатковий кілометр на спідометрі детально роз'яснюється клієнту під час передачі автомобіля (додатковий пробіг допускається виключно для перевірки автомобіля після ремонту).
 • Персональні відомості про клієнтів та їхні автомобілі надійно зберігаються та використовуються для планування візитів, подальшого підтримання діалогу та опитування на предмет задоволеності рівнем обслуговування.
 • Після покупки автомобіля кожного клієнта особисто представляють співробітникам відділу сервісу та персональному сервісному консультанту, до якого він може звертатися з будь-яких питань стосовно обслуговування авто.
 • Після відвідування сервісу Audi клієнт завжди отримує чистий автомобіль. Ушкодження автомобіля під час обслуговування неприпустимі.

Технічне обслуговування.

Автомобілі Audi відповідають самим високим стандартам якості, безпеки та надійності. Проведення планового технічного обслуговування (ТО) допоможе Вам максимально зберегти кошти, інвестовані Вами в автомобіль, та також посприяє тривалому терміну служби автомобіля, підвищенню надійності та безпеки і дозволить вам сконцентруватися на отриманні задоволення від водіння. Технічне оснащення сервісних станцій, наявність спеціального обладнання та інструмента, в купі з кваліфікованими спеціалістами офіційних сервісних центрів Audi, дозволяють зменшити час на технічне обслуговування та значно знизити витрати на підтримку Вашого Audi в бездоганному робочому стані.

Ми проінформуємо Вас, коли настане час наступного технічного сервісного обслуговування та техогляду Вашого Audi, який складає один рік або 15 000 километрів пробігу, в залежності від того, що настане раніше.

Повний перелік робіт і запасних частин до технічного обслуговування, рекомендованих заводом виробником, наведений у розділі «Технічне обслуговування» в сервісній книжці до Вашого Audi.


Audi Центр Хмельницький 
	Audi Центр Хмельницький

Відділ продажу автомобілів:
29000 м. Хмельницький, Проспект Миру, 101/2
Тел.: +38 (0382) 785-000
reception@audicentre.com.ua

Сервісний центр:
29000 м. Хмельницький, Проспект Миру, 101/2
Тел.: +38 (0382) 785-000
service@audicentre.com.ua

Audi original accessories 
	Audi original accessories

Нова колекція аксесуарів Audi ....коли Audi - це твій стиль!

оригінальні аксесуари Audi e-tron 
	оригінальні аксесуари Audi e-tron

Енергія e-tron в аксесуарах!!! Нові аксесуари у нашому дилерському центрі. Деталі: +38 0382 785000 +38 067 38 44 672

Запис на сервіс 
	Запис на сервіс

Ми високо цінуємо ваш час. Зателефонуйте нам або скористайтеся онлайн-записом на сервіс!

Спеціальна пропозиція "На одному подиху" 
	Спеціальна пропозиція "На одному подиху"

«Оригінальні салонні фільтри з вигодою 25%*»