Ауді Центр Хмельницький Майбутнє надихає: Audi Q8 e-tron SPORTBACK, гармонія електричної енергії та неперевершеного комфорту.

Audi вже сьогодні формує світ завтрашнього дня. З прогресивними технологіями, пристрасною творчістю та новою філософією суспільства. Відкрийте для себе різноманітність наших моделей Audi.

 1. Новини
 2. Майбутнє надихає: Audi Q8 e-tron SPORTBACK, гармонія електричної енергії та неперевершеного комфорту.
26.07.2023
Презентація

Майбутнє надихає: Audi Q8 e-tron SPORTBACK, гармонія електричної енергії та неперевершеного комфорту.

Запрошуємо вас у світ електричних автомобілів разом з новим Audi Q8 e-tron sportback!

Audi Q8 e-tron
 • Електричний. Сповнений чудових можливостей.
  Audi e-tron виконав свою роль першопрохідця серед повністю електричних автомобілів. Тому саме зараз настав час офіційно включити його до модельного ряду Audi з присвоєнням відповідного імені - Audi Q8 e-tron.

 • Чудовий запас ходу. 
  Високовольтна акумуляторна батарея місткістю до 106 кВт/год забезпечує максимальний запас ходу до 582 км. Якщо рівень заряду акумуляторної батареї низький, ви можете збільшити запас ходу, наприклад, увімкнувши через систему MMI режим Range.


 • Комфорт у дорозі. 
  Доступні різноманітні рішення для заряджання Audi Q8 e-tron вдома та в дорозі. Завдяки збільшеній місткості акумуляторної батареї та різноманітній зарядній інфраструктурі ви також можете насолоджуватися електромобільністю у подорожах на великі відстані.

 • Електризує з першого погляду. 
  Audi Q8 e-tron, отримавши чергові зміни екстер'єру й особливий дизайн денних ходових вогнів, знову всім своїм виглядом свідчить про свій прогресивний характер. Архітектура quattro з чітко змодельованою плечовою лінією й особливий дизайн денних ходових вогнів набувають виразності в поєднанні з сірим лакофарбовим покриттям Chronos Grey Metallic.

 • Вишуканий дизайн інтер’єру.
  Вас очікує більш ніж просторий салон. Добірні матеріали, першокласна якість виготовлення та передові цифрові функції зроблять кожну подорож на Audi Q8 e-tron незабутньою.


 • Нові враження від керування. Сядьте в автомобіль і відчуйте майже безшумну роботу електродвигунів. Насолоджуйтеся покращеним зчепленням і стабілізацією, які забезпечує повністю електричний повний привод quattro. Покращена динаміка руху завдяки адаптивній пневматичній підвісці та численним системам допомоги водієві. Як опція доступний знімний тягово-зчіпний пристрій.


 • Різноманітний, як життя. 
  Отримайте цілком універсальний автомобіль завдяки оригінальним аксесуарам Audi. Відповідні технічні рішення й елементи дизайну дозволять пристосовувати автомобіль до будь-яких нових потреб. Знову і знову.


 • Стабільне майбутнє. 
  Орієнтовані на майбутнє рішення Audi також включають свідоме використання ресурсів, екологічно чисте виробництво та передачу автомобілів з нейтральним балансом CO₂. Наприклад, ми використовуємо зелену електроенергію, зокрема від фотоелектричних систем, розташованих на дахах виробничих цехів, для забезпечення теплопостачання та виробництва акумуляторних батарей.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.