Світ Ауді
23.04.2021

85 000 годин на захист клімату: співробітники Audi підтримують День клімату Volkswagen

Група Volkswagen заснувала День клімату Volkswagen в честь Дня Землі, який відбувся 22.04.2021 року.
#PROJECT1HOUR

       Центральним заходом є #Project1Hour, часовий командний семінар, під час якого всі співробітники дізнаються та обговорюють зміну клімату і свою особисту прихильність у справі захисту клімату. AUDI AG також проводить подальші заходи на своїх підприємствах. В цілому це становить приблизно 85 000 робочих годин - це майже десять років прагнення до більш здорового клімату.    

       «Захист клімату досягається завдяки інноваціям - ми щодня змушуємо себе переосмислювати те, що ми знаємо, і ставити під сумнів статус-кво. Ми фокусуємося не тільки на CO₂ ; ми також думаємо про стійкість по всьому ланцюжку створення вартості», - говорить Маркус Дюсманн, голова правління AUDI AG.
       «Завтра мова піде про те, як кожен з нас може зробити своє життя більш стійким і сприятливим для клімату. Кожна людина повинна знайти свій спосіб зменшити свій вуглецевий слід. Це те, чим ми займемося завтра. Я вважаю, що це важливе вкладення в майбутнє, і з нетерпінням чекаю результатів ».
Audi вирішує брати участь усіма своїми співробітниками у всіх компанія - від технічних розробок, виробництва і логістики, до продажів.

Численні заходи на локаціях Audi

       Співробітники Audi знаходяться в центрі святкування Дня Землі в цьому році. Компанія виконує свої добровільні зобов'язання і надає тимчасовий кредит для участі в семінарах #Project1Hour. Фонд навколишнього середовища Audi також організовує захід по «просуванню» в містах Інгольштадт і Неккарзульм в Німеччині.
       Плоггінг - це збір сміття під час бігу підтюпцем. Співробітники Audi можуть зареєструватися для участі в заході заздалегідь онлайн, і фонд надасть їм рукавички та мішки для сміття, а також правила прийняття заходів щодо боротьби з коронавірусом (дотримання дистанції, спілкування виключно з членами своєї сім'ї) і інформацію про те, як правильно утилізувати сміття, яке вони збирають.

       Міжнародні локації також беруть участь в #Project1Hour. Audi México бере участь в семінарах. Audi Brussels також посадить на своїй території зелені насадження тільки з місцевими рослинами для збереження біорізноманіття. Audi Hungaria також приділяє особливу увагу втрати біорізноманіття у всьому світі: співробітників закликають взяти участь в конкурсі на будівництво готелів для комах, щоб відкрити «Рік комах».              AUDI AG приєдналася до ініціативи «Біорізноманіття в хорошій компанії» у 2015 році вже від імені всіх своїх філій. Ця ініціатива компанії спрямована на захист біорізноманіття.

Прихильність справі сталого розвитку - частина ДНК Audi

       Зобов'язання AUDI AG не обмежуються тільки Днем Землі. В якості партнера і головного спонсора державної садівничої виставки в Інгольштадті (21 квітня - 3 жовтня 2021 р.) Audi представить інноваційні концепції приводів і технології зарядки в виставковому залі Coodo.

       У червні та липні Audi проведе технічні лекції та семінари з біорізноманіття та економіці замкнутого циклу в рамках виставки садівництва.

       На фестивалі GREENTECH FESTIVAL (16-18 червня 2021 р.) компанія представить, серед іншого, проєкт по ресурсоефективності використання пластмас і покаже, як буде відбуватися поступова декарбонізація життєвого циклу її продукції.

       Ще одна мета Audi - соціальна стійкість. У цій області компанія протягом року бере участь в якості «хорошого корпоративного громадянина» у співпраці, спонсорство і пожертвування, особливо на виробничих майданчиках.

       Audi підтримує волонтерські зусилля своїх співробітників в рамках ініціативи «Добровольці Audi», наприклад, проводячи дні волонтерів в містах Інгольштадт і Неккарзульм. Крім того, компанія підтримує сумісність сімейного життя і роботи, а також роботи та догляду за членами сім'ї, наприклад, в якості «партнера по деменції» у співпраці з Німецьким товариством по боротьбі з хворобою Альцгеймера.

Бачення: декарбонізація всього ланцюжка створення вартості

       Audi, як частина Volkswagen Group, була одним з перших виробників автомобілів, які взяли на себе зобов'язання по Паризькій кліматичній угоді.

       У довгостроковій перспективі Audi переслідує концепцію вуглецево-нейтральної мобільності та прагне стати вуглецево-нейтральною для всієї компанії до 2050 року.   Представництва Audi в Брюсселі та Audi в Угорщині вже досягли цієї мети. Audi також зазначила свої перші успіхи в ланцюжку постачання: наприклад, тільки у 2020 році близько 335 000 тонн CO₂ вдалось запобігти шляхом використання вторинних матеріалів і екологічно чистої електроенергії у виробництві акумуляторних елементів.

       До 2025 року Audi планує представити понад 20 повністю електричних моделей і розширити свій портфель підключаються гібридів. Для цього Audi подвоїть кількість повністю електричних моделей у своєму модельному ряду у 2021 році. Компанія також заохочує інноваційні технології для «другого життя» варіантів використання, наприклад, для ефективного використання високовольтних акумуляторів навіть після закінчення їх терміну служби. Крім того, компанія реконструює територію колишнього нафтопереробного заводу в рамках спільного підприємства з містом Інгольштадт для створення технологічного парку IN-Campus з використанням найсучасніших процесів.

       Покриття займає понад 75 Га, це один з найбільших проєктів реконструкції в Німеччині. Разом зі швейцарською компанією Climeworks, Audi також підтримує майбутню технологію прямого захоплення повітря (ЦАП): установка в Ісландії буде фільтрувати 4000 тонн CO₂ з повітря і мінералізувати його під земною корою.

       Climeworks видалить 1000 тонн його з атмосфери на ім'я Audi.